Ana içeriğe atla
Kültürlerin Göçü Tartışıldı

İstanbul Tasarım Bienali dün başladı. İstanbul Kültür Üniversitesi, Bienal'in ilk gününde Göçün Kültürü/Kültürün Göçü temasıyla “Akdeniz ve Göç” konusunu ele aldı.

"Akdeniz ve Göç"

4. İstanbul Tasarım Bienali'nde "Akdeniz ve Göç" ele alındı,

Sanatseverlerin büyük bir sabırsızlıkla beklediği 4. İstanbul Tasarım Bienali dün başladı.

KÜLTÜR ÜNİVERSİTESİ’NİN GÜNDEMİNDE “GÖÇ” VAR

İstanbul Kültür Üniversitesi, Tasarım Bienali’nde bu yıl bienalin altı temasından biri olan ve Arter’de yer alan Dünya Okulu’nun tema sponsorluğunu üstleniyor. “Akdeniz ve göç” konusunu farklı biçimlerde işleyecek olan Dünya Okulu’nun atölyeleri, Arter’in yanı sıra eş zamanlı olarak Uydu Mekân olan İstanbul Kültür Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

Dünya Okulu ARTER'de

İstanbul Kültür Üniversitesi, Tasarım Bienali’nde bu yıl bienalin altı temasından biri olan ve Arter’de yer alan Dünya Okulu’nun tema sponsorluğunu üstleniyor.
Akdeniz ve göç konusunu farklı biçimlerde işleyecek olan Dünya Okulu’nun atölyeleri, Arter’in yanı sıra eş zamanlı olarak Uydu Mekân olan İstanbul Kültür Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

4. İSTANBUL TASARIM BİENALİ’NİN TEMASI: OKULLAR OKULU

22 Eylül – 4 Kasım 2018 tarihleri arasında düzenlenecek 4. İstanbul Tasarım Bienali’nin teması, küratör Jan Boelen tarafından Salon İKSV’de tanıtıldı. İstanbul Tasarım Bienali, 15 Aralık’a kadar pek çok farklı alandan katılımcının açık çağrı başvurularını bekliyor

Subscribe to Life Style